Kraków Zaprasza - strona główna
Cennik Dodaj firmę Zaloguj się
Ślub w Krakowie

Strona główna
 
 
Spis główny  

MurenoBar

Rakowicka 71/5
Kraków 31-521
664176589
zobacz na mapie »
 
http://www.murenobar.pl
murenobar@murenobar.pl
http://www.murenobar.pl

Firma MurenoBar zajmuję się świadczeniem mobilnych usług barmańskich na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Nasza oferta obejmuje gównie: wesela, eventy firmowe targi, wystawy i pokazy.

Profesjonalizm naszych usług potwierdza wieloletnie doświadczenie barmańskie zdobywane w krakowskich pubach, hotelach i klubach. Kolejne etapy wtajemniczenia miksologicznego poświadczają zdobyte dyplomy Stowarzyszenia Polskich Barmanów: Level A i Level Professional.

Obsługa barmańska którą oferujemy to indywidualne połączenie stylu klasycznego i working flair. Zapewniamy wysoki standard usług w dziedzinie serwowanych cocktaili i techniki pracy. Dzięki nam poznają Państwo historię i smak drinków klasycznych i konwencjonalnych. Nasza oferta jest bez wątpienia alternatywą dla tradycyjnych form uroczystości. Barmaństwo to dla nas pasja tworzenia zaskakujących smakiem i wyglądem cocktaili.

Dzięki zaangażowaniu jakie wykazujemy przy obsłudze każdej uroczystości, wierzymy że wysoka jakość usług, jest tym co nas wyróżnia w świecie mobilnych barów i obsługi barmańskiej.
 
powiększ
...


 
       
Cennik  |   Zaprezentuj swoją firmę  |   Zaloguj się
 


Copyright © 2002-2010
www.Krakow.zaprasza.eu
KRAKÓW ZAPRASZA - Krakowski Portal Internetowy
oraz
Fundacja  Promocji  Kultury

Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z Redakcją